O nás

KARLOMIX-Trade, s.r.o.

Naše firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. byla založena 8. října 1997 a plynule navázala na předchozí obchodní aktivity společníků podnikajících jako fyzické osoby v oblasti prodeje stavebních materiálů, zejména suchých omítkových směsí a zateplovacích systémů.

Po vyhodnocení situace na trhu a reálném posouzení vlastních možností, si stanovila cíl, stát se významným prodejcem stavebních materiálů v regionu Karlovy Vary a okolí.

Postupným rozšiřováním sortimentu a služeb spolu s velkým důrazem na zvyšování kvality prodeje a odbornost zaměstnanců, se podařilo vybudovat poměrně širokou síť stálých zákazníků a dosáhnout významného postavení mezi prodejci stavebnin v regionu Karlovy Vary a okolí.

Významným krokem k budoucímu úspěšnému rozvoji a zlepšení konkurenceschopnosti společnosti byl vstup do sítě Big Mat CZ, sdružení nezávislých distributorů stavebních materiálů v roce 2012. Ihned po vstupu se kladně projevila účast ve sdružení významnější pozicí u dodavatelů v oblasti nákupů a marketingové podpory.

V současné době Vám kromě kompletního materiálu od základu až po střechu umíme nabídnout tónování barev, omítek, laků a lazur na počkání. V oblasti služeb pro Vás stále rozšiřujeme naši půjčovnu, ve které Vám nyní umíme nabídnout stavební nářadí a stroje, pracovní plošiny, lešení a bednění pro Vaší betonáž.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
KARLOMIX-TRADE s.r.o. Rosnice 63, 360 17 Karlovy Vary Karlovy Vary info@karlomix.cz