Vata Knauf. Dodáváme izolace

Vata KnaufDodáváme izolace 

Knauf Insulation je světový výrobce a dodavatel izolací se širokou škálou výrobků splňujících požadavky na energetickou účinnost, zvukovou a požární odolnost nových i rekonstruovaných domů, obchodních budov a průmyslových objektů.

Vyrábí izolace s...

Více >
Pracovní plošiny. Půjčovna pracovních plošin

Pracovní plošinyPůjčovna pracovních plošin 

Potřebujete k Vaší práci plošiny?  Nabízíme plošiny nejmodernějších konstrukcí a nadstandardní kvality k pronájmu i prodeji. Pokud nechcete investovat velké peníze, není nic snadnější, než si plošiny pronajmout.

Více >
Godelmann. Betonová dlažba

GodelmannBetonová dlažba 

Naše dlažby charakterizuje bohatý výběr lineárních forem a brilantních barev. Zvláštnosti: hodnotná granulovaná drť z přírodního kamene pro trvalé barvy, nákladný zušlechťovací postup a bohaté příslušenství.

Více >
Caparol. Program na fasády

CaparolProgram na fasády 

Program Spectrum 3.0 nyní nabízí fotorealistické pohledy připravovaných návrhů. Zahrnuje obsáhlou databázi nejen barevných odstínů, ale i textur a struktur, které lze pomocí dodávaných materiálů vytvořit.

Více >
Betonové podlahy.

Betonové podlahy 

MIXOCRET PUTZMEISTER M740DB Stroj na betonové potěry, stropy, atd. Včetně hladičky na beton Výhoda oproti anhydridu je mnohem menší množství vody( používá se zavlhlá směs), výborná kvalita a rovina povrchu a nižší cena až o...

Více >
Knauf Insulation foukaná vata.

Knauf Insulation foukaná vata 

Potřebujete zateplit půdu, strop, apod.? Není nic jednoduššího než foukaná izolace Knauf Insulation CZ SUPAFIL Loft 045.

Více >
Ardon.

Ardon 

Existuje efektivní způsob, jak zajistit ochranu zaměstnanců ve výrobních profesích, omezit rizika úrazu a poškození zdraví při jejich činnosti, a přitom zaměstnance vybavit pracovními ochrannými pomůckami, které budou pohodlné,...

Více >
AA853 Aplikační pistole 310 Pro.

AA853 Aplikační pistole 310 Pro 

Velmi oblíbený model mechanické aplikační pistole určené pro vytlačování tmelů i lepidel o objemu cca 310 ml. Pistole je určena pro kutily a profesionály. Pistole není vhodná pro vytlačování velmi tuhých lepidel.

Více >
  • Home
  • >
  • Kdo jsme / Úvodní stránka

Kdo jsmeO naší společnosti

Jsme rodinná firma podnikající již od roku 1991, v roce 1997 jsme založili firmu KARLOMIX-TRADE s.r.o., zabývající se prodejem stavebních materiálů.

Firma KARLOMIX-TRADE s.r.o. vznikla v roce 1997. Již od prvopočátků se firma zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebních materiálů, v průběhu podnikání dále rozšiřuje svoji nabídku zákazníkům. V současné době je kromě prodeje stavebnin k dispozici tónování barev, omítek, laků a lasur na počkání a nově půjčovna nářadí a stavebních strojů.

QR

V poptávkovém koši zatím není žádný produkt

Dokončit poptávku
Novinka na půjčovně

Novinka na půjčovně

Wacker Neuson Dumper 3t
Více >
Zavřít