main

SortimentJste v sekci: Stavební technika

Stavební míchačky

Míchačky
Bez míchačky, není beton a bez betonu se nedá zdít. Pokud nejste profesionální stavař, jen málokdo z nás má doma vlastní míchačku. V současnosti je nejjednodušším řešením pronájem.

Nabízíme dva typy míchaček.

Klasickou Stavební míchačka SM 145 S patří k nejvýkonnějším a nejbezpečnějším ve své třídě. Při konstrukci byl kladen důraz především na správné a dokonalé promíchání betonových a maltových směsí. Je vybavena silným motorem, zubový věnec je litinový a odolný proti nárazům.

Stavební míchačka je vybavena nastavitelnou vůlí zubů a ochranou proti stříkající vodě IP 45, což umožňuje bezproblémové využití i na dešti. Stavební míchačka má tvar bubnu s okapnicí speciálně vyvinutý, ve svém výsledku je tak zabezpečeno bezezbytkové vyprazdňování namíchané směsi.

Technické údaje
Napájení  230V / 50Hz
Hmotnost  55,5 kg
Rozměry v cm  132x71,5x133
Příkon  500 W
Objem bubnu  140 l
Max. obj. suché směsi  85 l
Max. obj. mokré směsi  105 l

A Talířovou míchačku
Talířová míchačka na 1,5 stavebního kolečka.Ušetří čas zejména malířům, štukatérům, natěračům, obkladačům, zedníkům. Má mnoho předností, největší je dokonalé míchání zajištěné odlišnou konstrukcí míchačky od tradičních míchaček na beton či maltu. U míchačky není potřeba permanentně stát, pracovník se může věnovat jiné práci. Obsah směsi se může vyprázdnit přímo na místo určení - odpadá nutnost dopravy obsahu bubnu.

Míchačka je velice mobilní - masivní kolečka zajistí bezproblémový transport po stavbě, díky kompaktní konstrukci míchačky se vejde do každých dveří a do každého osobního auta (kombi). Míchačku naloží bez problémů jeden člověk.

Ideální pro tyto materiály:

Malta, cement, čističe, ušlechtilé čističe, lepidla, sádra, teraso, tmel, vápno, potěry, materiál pro spárování, obkladové a nátěrové materiály..

Míchačka Compact je vhodná pro zákazníka, který potřebuje promíchat směs velmi rychle. Je to ideální stroj např. pro výrobu cementového mlíka. Pokud by docházelo k úniku směsi z míchačky vzhledem k velké řídkosti, dá se buben utěsnit (izolační páskou, lepidlem).

Fotogalerie

Stavební technika - fotogalerie
Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?
Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?

V poptávkovém koši zatím není žádný produkt

Dokončit poptávku