main

SortimentJste v sekci: Obklady,dlažby a doplňky

Schlüter-Systems

Výrobky

Schlüter-Systems nabízí sortiment více než 6000 v praxi vyzkoušených systémových řešení pro pokládku dlažeb a přírodního kamene. Od Schlüter®-SCHIENE - originálního ukončovacího profilu pro podlahové krytiny - až po kompletní vyhřívanou keramickou klima podlahu. Abychom Vám usnadnili orientaci, rozčlenili jsme sortiment do následujících oborů působnosti. 

Technika a design s profily

Schlüter profily nabízejí ideální kombinaci funkčnosti a designu. Náš sortiment zahrnuje profily pro ukončení obkladů stěn a podlah, schodových hran a profily pro objektové spáry, spáry v ploše, koutové a napojovací spáry. 

Izolace, separace, odvodnění, kročejový hluk

Schlüter-Systems nabízí systémová řešení pro izolaci, separaci, odvodnění a kročejovou izolaci dlažby vycházející z praxe. Ať pro interiér nebo exteriér, pro novostavbu nebo rekonstrukci, zde naleznete vždy vhodné řešení. 

Balkony a terasy

Balkonový systém Schlüter představuje rozsáhlý sortiment ukončovacích profilů, odvodňovacích žlabů, drenážních, separačních a izolačních systémů, které jsou vzájemně sladěné. 

Podlahové konstrukce

Schlüter®-BEKOTEC-systém je tenkovrstvá podlahová konstrukce bez trhlin, s min. pnutím a krátkou dobou provádění. 

Podklad pro obkládání, konstrukční deska, kontaktní izolace

Schlüter®-KERDI-BOARD, vyrobený zcela novou technologií a zaměřený na Vaše praktické potřeby, Vám nabízí mnoho nových možností při zpracování a uspořádání.

 

 

 

 

Fotogalerie

Obklady,dlažby a doplňky - fotogalerie
Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?
Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?

V poptávkovém koši zatím není žádný produkt

Dokončit poptávku