main

SortimentJste v sekci: Schomburg

Schomburg

Společnost SCHOMBURG – výrobce stavební chemie z Detmoldu – vyvíjí, vyrábí a dodává systémové stavební materiály pro německý a mezinárodní trh. V souladu s mottem „Kvalita na všech úrovních“ náš výrobní sortiment zahrnuje více než 2 000 výrobků a představuje pestrou paletu vysoce kvalitních stavebních produktů pro nejrůznější aplikace. 
Hledáte vhodné výrobky pro hydroizolaci nebo rekonstrukci stavby? Žádný problém, u nás si určitě vyberete! Dodáváme jak minerální hydroizolace, tak i izolační hmoty na bázi bitumenu. Pro nalezení optimálního řešení v oblasti hydroizolace a rekonstrukce staveb Vám rádi nabídneme řadu dalších výrobků, např. izolační pásy, těsnicí pásky, těsnicí hmoty do spár, epoxidové pryskyřice, PU injektážní pryskyřice, tekuté hydroizolační materiály, malty a sanační omítky, rychlocementy, stěrkové hmoty, správkové malty, zálivkové malty, opravné malty/náhrada betonu, výrobky k ochraně fasády, elastické tmely do spár, podlahové nátěry, základní a penetrační nátěry, penetrační nátěry pod omítku, přísady do betonu a malt, barevné mozaikové omítky apod. 
Hledáte optimální řešení pro pokládku obkladů nebo dlažby, přírodního kamene nebo potřebujete zhotovit potěr? I v této oblasti Vám nabízíme bohatý sortiment lepidel na obklady nebo na přírodní kámen, spárovacích malt a potěrů, včetně speciálních potěrů. Navíc si můžete vybrat vhodný hydroizolační systém, adhezní můstek, dále pak různé emulze, přísady, speciální malty, zálivkové pryskyřice, lepicí pryskyřice, injektážní pryskyřice, penetrace, stěrky, lité vyrovnávací stěrky, těsnicí pásky, elastické tmely do spár, primery, systémy k izolaci kročejového hluku, separační systémy atd. 
Také v oblasti systémů k ochraně povrchu a průmyslových podlah u nás najdete vysoce kvalitní a hospodárné výrobky. Máme pro Vás optimální a vzájemně sladěná systémová řešení, počínaje penetracemi, přes podlahové nátěry, až k impregnacím a nátěrům k uzavření povrchu. Náš ucelený výrobní program v této oblasti doplňují malty a lepidla, těsnicí hmoty do spár, primery a tzv. HotSpray systémy (stříkané polymery) na bázi polymočoviny. 
Možná hledáte přísady do betonu pro výrobu betonových dílců či prefabrikátů nebo pro výrobu transportbetonu? Náš sortiment pro oblast technologie betonu nabízí i pro tyto účely širokou škálu výrobků, ze kterých si určitě vyberete. Dále nabízíme přísady ke krystalické hydroizolaci, barvy do betonu, práškové pigmenty a tekuté barvy, separační prostředky a odbedňovací oleje, impregnace, prostředky pro následné ošetření betonu, přísady do malt a potěrů, přípravky k čištění a péči apod. 
Oblast výrobků pro inženýrské stavby, která zahrnuje izolace a systémová řešení pro stavitelství silnic a kolejových tratí, opravy betonových konstrukcí, vodní nádrže a kanalizace, doplňuje náš rozmanitý výrobní program. 
„Kvalita na všech úrovních“ – přesvědčte se sami o pestrosti nabídky výrobků a systémů SCHOMBURG! Izolace spodní stavby, dodatečné horizontální clony proti vlhkosti, sanace podkladů zatížených solemi, rekonstrukce garáží, odstraňování trhlin na stěnách i v podlaze, utěsňování pracovních spár pomocí injektážních hadiček, bentonitové nebo elastomerové bobtnavé pásky k utěsňování spár, izolace čističek odpadních vod nebo nádrží na užitkovou vodu, sanace balkonů, fasádní impregnace, utěsňování spár a konstrukčních částí pomocí pásků, pokládání dlažby na vytápěné a nevytápěné cementové potěry, anhydritové podlahové potěry, potěry z litého asfaltu, magnezitové a xylolitové potěry, pokládka na beton, dřevotřískové a palubové podlahy, omítky, sádrové omítky, sádrokartony a stavební desky, staré obklady a dlažby, kovy a ocel, do koupelen, na balkony a terasy, do sprch a bazénů, fontán, plaveckých bazénů, saun, u veřejných plováren s chemicky ošetřovanou vodou, kuchyní a chladíren, kladení velkoformátových obkladů a desek, jemné kameniny, umělého kamene, skleněných obkladů a mozaiky, cotto, přírodního kamene, bezespárové systémy na bázi epoxidové pryskyřice k použití v dílenských provozech, supermarketech, obchodních domech, na pojezdové plochy v logistických halách, do autosalonů, hotelových foyer, výrobních hal, stříkané vrstvy z polymočoviny k izolaci nádrží, záchytných van, silážních jímek, zařízení na bioplyn, čističek odpadních vod, pro výstavbu potrubních vedení, energetiku, antikorozní ochrany a izolace bludných proudů, systémy dekorativních podlah, systémy ochrany vod, nátěry umožňující difuzi vodních par, elektricky vodivé nátěry, nátěry se strukturovaným povrchem, systémy pro pojezdové plochy ve vícepodlažních parkovištích, elastické nátěry, nátěry neutrální vůči potravinám, bezemisní nátěry, uzavírací vrstvy na betonové povrchy, impregnace betonu, systémy pro stavitelství silnic a kolejových tratí, k sanaci betonu u mostních konstrukcí, krytých parkovišť, balkonů, nádrží na pitnou vodu, kanalizace a čističek odpadních vod, výrobky pro průmysl zpracování cementu a betonárny, pro výrobu transportbetonu, betonových dílců a prefabrikátů – to jsou naše kompetence pro správné řešení Vašich potřeb!
Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?
Proč je důležité, aby fasáda Vašeho domu dýchala?

V poptávkovém koši zatím není žádný produkt

Dokončit poptávku